• KƏPƏZ TV
    canlı yayım
Bu günə xəbərlərin oxunma sayı: 1272
— 02.10.2014 12:07

Bu gün Avropa Liqasında II turun oyunları baş tutacaq

Qitənin ikinci dərəcəli klub turnirində mübarizəni davam etdirən yeganə təmsilçimiz “Qarabağ”ın da meydana çıxdığı gün azarkeşlər bir çox maraqlı oyun izləyə biləcəklər.

Qardaş ölkə Türkiyənin turnirdə çıxış edən komandalarından “Trabzonspor” əvvəlcə evdə “Legiya” ilə qarşılaşacaq. Daha sonra “Beşiktaş”la səfərdə meydana çıxacaq.

İstanbul nəhənginin rəqibi İngiltərənin “Tottenhem” klubu olacaq.

Qeyd edək ki, Avropa Liqasının D qrupunda yer alan “Qarabağ” səfərdə “İnter”in qonağı olacaq. Təmsilçimizin rəqibləri “Sent-Etyen” isə doğma azarkeşləri önünə “Dnepr”i qəbul edəcək.

  Avropa Liqası

Qrup mərhələsi

II tur

2 oktyabr (cümə axşamı)

A qrupu

00:05 “Sürix” – “Borussiya”

00:05 “Vilyarreal” – “Apollon”

 

Apollon

1

3

Vilyarreal

1

1

Borussiya

1

1

Sürix

1

0

 

B qrupu

00:05 “Torino” – “Kopenhagen”

00:05 HİK – Brügge

 

Kopenhagen

1

3

Brügge

1

1

Torino

1

1

HİK

1

0

 

C qrupu

00:05 “Tottenhem” – “Beşiktaş”

00:05 “Asteras” – “Partizan”ğ

Tottenhem

1

1

Asteras

1

1

Beşiktaş

1

1

Partizan

1

1

 

D qrupu

00:05 “Seltik” – “Dinamo” Z

00:05 “Astra” – “Zalsburq”

 

 

Dinamo Z

1

3

Zalsburq

1

1

Seltik

1

1

Astra

1

0

 

E qrupu

20:00 “Dinamo” M - PSV

00:05 “Estoril” – “Panatinaikos”

 

 

PSV

1

3

Dinamo M

1

3

Estoril

1

0

Panatinaikos

1

0

 

G qrupu

22:00 “Feyenoord” – “Standard”

22:00 “Riyeka” – “Sevilya”

 

 

Standard

1

3

Sevilya

1

3

Feyenoord

1

0

Riyeka

1

0

 

H qrupu

21:00 “Krasnodar” – “Everton”

22:00 “Volfsburq” – “Lill”

 

 

Everton

1

3

Lill

1

1

Krasnodar

1

1

Volfsburq

1

0

 

İ qrupu

22:00 “Slovan” – “Napoli”

22:00 “Sparta” – “Yonq Boyz”

 

 

Yanq Boyz

1

3

Napoli

1

3

Slovan

1

0

Sparta

1

0

 

J qrupu

22:00 “Olborq” – “Riu Ave”

22:00 “Dinamo” K – “Styaua”

 

 

Dinamo K

1

3

Styaua

1

3

Olborq

1

0

Riu Ave

1

0

 

K qrupu

22:00 “Dinamo” M – “Fiorentina”

22:00 “Genqam” – PAOK

 

 

Fiorentina

1

3

PAOK

1

3

“Dinamo” M

1

0

Genqam

1

0

 

L qrupu

22:00 “Lokeren” – “Metallist”

22:00 “Trabzonspor” – “Legiya”

 

 

Trabzonspor

1

3

Legiya

1

3

Lokeren

1

0

Metallist

1

0